אבטחת מידע

שמירה על אבטחת הנתונים של לקוחותינו היא בראש סדר העדיפויות שלנו ב- YAVO. אנו מאבטחים את המידע שלך תחת סטנדרט האבטחה המחמיר והמתקדם ביותר ומטרתנו לספק סביבה מאובטחת, תוך שמירה על ביצועים גבוהים וחווית שימוש.

הצפנת המידע
כל המידע שברשותנו מוצפן באמצעות SSL של 256 סיביות בתקן AES-256 ו- PCI המונע צפייה של מידע ע״י גורם צד ג׳ בדיוק כפי שקיים בנקים, מוסדות פיננסיים ורפואה.
בנוסף, אנו מבצעים בדיקות אבטחה בתדירות גבוה ובאופן שוטף ונעזרים בשירותם של חברות המובילות במשק.
צפייה לפי גישה

אנו מאמינים שהמידע הבריאותי שלך הוא שלך.
לכן, כל גורם המעוניין לצפות במידע שלך יצטרך לקבל את אישורך ולקבל גישה. כך שתמיד תוכלו לשלוטבמידע שלכם ובמי שצופה בו להסיר את הגישה מגורם שכבר אינו רלוונוטי. 

שקיפות ואמינות

שקיפות היא הכוח המנחה מאחורי עקרונות הביטחון והפרטיות שלנו. אנו חולקים את כל המדיניות שלנו עם לקוחותינו, כך שתדעו תמיד כיצד אנו שומרים על אבטחת המידע שלכם.

המידע הוא שלך

פרטיותכם חשובה לנו מאוד ולכן מאחורי השירות הנהדר שלנו פועלת מערכת טכנולוגית מתקדמת המסייעת לנו בדאגה לבריאותכם ולשמירה על פרתיותכם תוך שימוש  בסטנדרטים ובתקנים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע ביחד עם גישת פרטיות חדשנית שפיתחנו שדואגת שהמידע תמיד ישאר שלך ואצלך.

אבטחה ופרטיות

YAVO משתמש בתקני אמצעי אבטחה מחמירים בכל הארגון כולו. כל אחד מחברי הארגון מאומן ומתעדכן בפרוטוקולי האבטחה העדכניים ביותר. אנו עוברים באופן קבוע בדיקות, הכשרה וביקורת פנימיות וביקורות חוץ על שיטות העבודה והמדיניות שלנו.

התחברות מאובטחת ב-SSO

חיבור מאובטח ומאושר ע״י Google ו- Facebook

אימות דו שלבי

אימות זהות משתמש באמצעות שליחת קוד אישי

ניהול הרשאות ואנשי קשר

הוספה/הסרה של הרשאה לצפייה במידע האישי